Готова робота!

Дистанційне банківське обслуговування клієнтів та напрямки його розвитку

Купити за 113 грн.
views 59

Курсова робота

з дисципліни “Банківські операції”

на тему «Дистанційне банківське обслуговування клієнтів та напрямки його розвитку»

Зміст

Вступ

1. Особливості банківського обслуговування

2. Розвиток дистанційних банківських послуг як показник модернізації елементів національної банківської системи

3. Система дистанційного банківського обслуговування як одна з провідних інновацій комерційних банків

4.Організація дистанційного обслуговування клієнтів банківськими установами

5. Дистанційне банківське обслуговування в Україні

6. Підвищення надійності Інтернет-систем та забезпечення безпеки надання фінансових послуг завдяки прогресу в сфері ІР-технологій

Висновок

Додатки

Список використаної літератури

 

Уривок:

Банківська система є незмінним впливовим елементом економічної системи кожної незалежної держави. Рівень розвитку національної банківської системи та показники стійкості її інститутів характеризують загальний стан суспільно-економічного середовища в країні. Відповідність вітчизняних банківських послуг світовим стандартам галузі, їх своєчасна та оптимальна адаптація до сучасних умов є важливим чинником формування здорового, дієвого та конкурентного ринку на міжнародній арені.1 Особливості становлення та стратегічний розвиток національних банківських систем не тільки впливають на визначення статусу країни в міжнародному економічному середовищі, а й накладають помітний відбиток на створення погляду суспільства на фінансово-економічний інструментарій держави.

Отже, з одного боку, модернізація банківської системи відображає світові тенденції та є заручником невідворотних економічних явищ, а з іншого, покликана виховувати внутрішні передумови для гармонійної взаємодії економічних суб’єктів на локальному ринку. Тенденції світової глобалізації та інтернаціоналізації глибоко торкнулися і, банківського сектора та започаткували жорстоку конкуренцію на світовому рівні. Саме тому формування адекватного ринку банківських послуг, їх модернізація та оптимізація є вкрай важливим питанням, яке досліджують провідні науковці та практики.

Засади та причини стрімкої модернізації технологій банківського обслуговування сучасні економісти вбачають передусім в наслідках світової фінансової глобалізації. Причому фахівці зазначають, що тенденції запозиченої технологізації несуть за собою не тільки переваги входження держави на якісно новий економічний рівень, а й спричиняють численні ризики. Саме тому тематика інноваційного перетворення системи банківського обслуговування докладно вивчається в сучасній науковій спільноті: серед авторів, чиї роботи присвячені дослідженню альтернативних банківських технологій – А.І. Степаненко, Т.А. Медвідь, О.І. Білик, С.І. Немтинов, О.В. Меренкова, А.В. Щенніков та багато інших. Розмаїття підходів до визначення теоретичної платформи банківської системи характеризує її як сукупність фінансових посередників, що діють в межах законодавчо врегульованого поля.

Купити за 113 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *