Пишеш сам? Готові роботи дешево:

Останні додані готові роботи

Часті запитання відвідувачів нашого сайту і відповіді на них:

1. Я замовив написання реферату/ курсової / дипломної/…, оплатив замовлення на відповідну суму. Що далі?

– Сповістіть нам про оплату будь-яким способом. Після перевірки оплати ми починаємо виконувати замовлення.

2. Я зробив замовлення і оплатив готову роботу з бази. Скільки мені чекати на її отримання?

– В робочий час ви отримаєте замовлену роботу протягом 3-х годин – це час на перевірку реальності оплати та пошук готової роботі в нашій базі. Якщо через певні причини (не приходить лист тощо) Ви не отримуєте від нас відповіді, будь ласка, не панікуйте, а зв’яжіться з нами за контактними даними.

3. Я боюся лохотрону. Яка гарантія, що я заплачу і отримаю замовлення?

– Гарантією служить наша репутація. Ми не створені на день, ми – команда, орієнтована на довгострокове існування.

В ситуації боязні клієнта лохотрону ми пропонуємо оплатити гривню або суму за бажанням. У відповідь ви отримаєте відповідну оплаченій сумі частину роботи. Тут відразу видно, що ми реальні і чесні.

4. Як мені щось замовити?

– Якщо бажаєте замовити виконання певного завдання – заповніть бланк замовлення максимально точно. Далі чекайте відповіді від нас: чи зможемо виконати, чи ні. Якщо є якісь питання – пишіть, з радістю відповімо.

– Знайдіть потрібну вам готову роботу і заповніть бланк замовлення на сторінці роботи. Це допоможе нам дізнатись, яку ж саме роботу ви бажаєте замовити.

5. Я сам напишу частину дипломної роботи, а половину – замовлю у вас. Можна?

– Так, можна. Але в цьому випадку необхідно надати нам написану вами частину роботи, щоб ми писали дипломну роботу з її урахуванням, тоді робота буде мати закінчений цілісний вигляд. Якщо не надасте – ваша справа, ми зробимо й без цього, але готуйтеся почути від викладача, що роботу ніби писало двоє людей. Відповідно – треба буде переробляти.

6. Викладач сказав, що у роботі, зробленій вами, є помилки. Що робити?

– Напишіть нам, на які помилки вказав викладач, і ми в мінімальний термін виправимо їх.

7. Викладач сказав, що все невірно (всі задачі, наприклад).

– Ми не перший рік працюємо з студентами та учнями, і ситуацій, коли все невірно, – немає. Є надто хитрі студенти, які нашару хочуть отримати курсову чи тому подібне, і заявляють, що отримали 2, чи робота не приймається викладачем.

Саме тому в такій ситуації ми просимо студента надати підтвердження: рецензію викладача, скан або фото (з фотоапарата чи телефона), де вказано помилки та оцінку.

Якщо студент чесний і надає рецензію, тоді часто виявляється, що насправді студент переплутав тему курсової, або розв’язувати задачі треба було іншими методами, які викладач вказував, а студент забув про це:

8. Я переплутав тему реферату / курсової / контрольної / дипломної / ….

– Це вже нова робота, необхідно платити ще раз. Наступного разу будьте уважніші!

9. При замовленні розв’язування задач я не вказував методи їх розв’язування. А тепер викладач сказав, що задачі розв’язані не тим методом, що треба.

– Розв’язок при використанні різних методів виходить один і той же або розв’язки приблизно однакові. Якщо розв’язок вірний, методи не були вказані, то робота не перероблюється безкоштовно і гроші не повертаються. Якщо розв’язати потрібно іншим методом, то необхідно ще раз все перероблювати повністю, тому дана переробка підлягає повторній оплаті. Наступного разу будьте уважніші!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *