Готова робота!

Готові задачі з фінансів підприємств

Купити за 57 грн.
views 66

Задача 1. Витрати 4-го кварталу планового року за матеріалами становлять 2700 гривень, за паливо — 1800 грн. Норми оборотних коштів — відповідно 8 та 5 днів. Норматив за іншими елементами оборотних коштів на кінець планового періоду — 800 грн. Сукупний норматив власних оборотних коштів на початок планового року становить 1500 грн. Визначити приріст (скорочення) сукупного нормативу власних оборотних коштів.

Задача 2. Підприємство «Гроно» отримало кредит у сумі 520 тис. грн. на 3 роки. Згідно з фінансовим планом передбачено дворічний термін окупності отриманого банківського кредиту. Виручка від реалізації за звітний рік становить 2100 тис. грн. Собівартість продукції (з урахуванням відсотків за користування кредитом) дорівнює 975 тис. грн., а витрати на збут — 125 тис. грн. Підприємство не має пільг з оподаткування.

Визначити відсоткову ставку, під яку надано кредитні ресурси підприємству «Гроно».

Задача 3. Підприємство, яке є платником ПДВ, у звітному кварталі отримало виручку від реалізації товарів і послуг у розмірі 2400 тис. грн. У цьому самому періоді воно закупило матеріалів і оплатило послуг на суму 1800 тис. грн. (у т. ч. ПДВ). Амортизаційні відрахування становили 250 тис. грн. Знайдіть суми ПДВ і податку на прибуток, які підприємство має сплатити до бюджету у звітному кварталі, якщо плата за торгові патенти щомісячно становить 2 тис. грн.

Купити за 57 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *