Безкоштовно

Загальний принцип передачі команд в ЗРК

views 131
image_pdfВідкрити як PDFimage_printНадрукувати

СРП по сигналах з СВР формує в кожний момент часу напругу команд, які пропорційні лінійним відхиленням ракети від кінематичної траекторії. Дані напруги поступають в СПК і виникає проблема їх передачі на борт ракети. У зв’язку з цим розв’язуються послідовно 3 локальні задачі з використанням відповідних видів модуляції.

Задача 1. Використовує часо-імпульсну модуляцію, сутність якої полягає в заміні напруги команди імпульсом, часове положення якого визначає величину і знак команди відносно середини тактового інтервала. На протязі даного інтервала формується линійно наростаюча напруга, причому її нульове значення відповідає середині інтервала. В поточний момент часу видаються визначені рівні команд К1 і К2. В момент рівності значень сигналів команд і лінійно наростаючої напруги у визначеному місці формується одиночний імпульс, місце якого вказує значення команди, що формується в поточний момент часу.

Задача 2. На протязі визначеного періоду повторення на борт ракети повинна передаватися значна інформація, яка включає в себе відповідні команди і сигнали. Тому сигнали повинні відрізнятися один від одного і правильно бути прийняті на борт ракети. На даному етапі використовується імпульсно-часове кодування, яке полягає в заміні одиночного імпульса трійкою імпульсів, що відрізняються один від одного часовими відстанями між ними.

Задача 3. Дані трійки команд і одиночні імпульси запиту поступють в передавальну систему СПК і є синхронізуючими імпульсами, які регламентують роботу магнетронного генератора, тобто забезпечуєтся високочастотне заповнення даних сигналів. Дані НВЧ сигнали через АВС СПК випромінюються в напрямку ракети, де розв’язуються вищеперелічені задачі в оберненій послідовності. В результаті цього формуються напруги команд, які поступають на автопілот ракети, керуючий положенням рулів. Це в свою чергу дозволяє змінити в сторону зменшення лінійні відхилення ракети від нелінійної траекторії.

image_pdfВідкрити як PDFimage_printНадрукувати
Загальний принцип передачі команд в ЗРК

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *