Готова робота!

Розробка абстрактного цифрового автомата Мілі фазозмішуючого пристрою нереверсивного перетворювача

Купити за 142 грн.
views 64

Курсовий проект на тему “Розробка абстрактного цифрового автомата Мілі фазозмішуючого пристрою нереверсивного перетворювача”

РЕФЕРАТ

Сторінок – 27 , рисунків – 12 , таблиць – 5, посилань – 4.

У курсовому проекті методом канонічного структурного синтезу цифрових автоматів з пам’ятю розроблений абстрактний цифровий автомат Мілі фазозмішуючого пристрою нереверсивного перетворювача веденого мережею, побудовані функціональна і електрична принципові схеми для цього пристрою.

ФАЗОЗМІЩУЮЧИЙ ПРИСТРІЙ, СИСТЕМА КЕРУВАННЯ, АЛГОРИТМ, ЦИФРОВИЙ АВТОМАТ МІЛІ, АВТОМАТ, ГРАФ АВТОМАТА, Т -ТРИГГЕР, ТАБЛИЦЯ ФУНКЦІЙ ЗБУДЖЕННЯ, СТРУКТУРНА СХЕМА, ЛОГІЧНИЙ ЕЛЕМЕНТ.

ЗМІСТ

Вступ…3

1. Системи керування вентильними перетворювачами ….4

1.1 Основні вимоги, що пред’являються до систем керування…4

1.2 Структура системи керування…6

1.3 Фазозміщуючі пристрої…9

2  Розробка керуючого автомата…12

3  Проектування операційних автоматів…20

3.1 Схема тактового генератора…20

3.2 Схема формувача вихідного сигналу ФСУ….21

3.3 Регістр…22

3.4 Чотирьох –  розрядний двійковий лічильник….23

3.5 Схема збігу…24

Висновки …25

Перелік посилань…26

 

ВСТУП

Побудова надійних систем керування для керованих вентильних перетворювачів ведених мережею  одна з важливих проблем сучасної електроніки, зокрема промислової електроніки.

В останні роки великий інтерес викликає розробка цифрових систем керування вентильними перетворювачами. Це пов’язано з рядом обставин : по-перше, з широким поширенням цифрових і логічних пристроїв, які виконуються на основі ІМС широкого застосування, відрізняються високою надійністю, не вимагають наладки, в таких системах відсутні погрішності, викликані дрейфом і нестабільністю елементів; подруге, вентильні перетворювачі часто включаються в комплекси промислових установок, керування якими здійснюють цифровими електроно обчислюванна машина. Сполучення з ЕОМ цифровий систем керування  здійснюється краще, ніж систем керування, побудованих на аналогових елементах.

Купити за 142 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *