Безкоштовно

Принцип дії основних елементів РУ та радіовізирування

views 128
image_pdfВідкрити як PDFimage_printНадрукувати

Високочастотні сигнали СПК поступають на приймальну АВС. Антена розташована в хвостовій частині ракети, що дозволяє приймати сигнали при всіх положеннях ракети під час польоту. В приймальну АВС вмонтовано фільтр з полосою пропускання, яка забезпучує проходження всіх літерних частот СПК. Далі сигнал поступає на детекторний приймач прямого усилення. Високочастотна частина рпийча включає фільтр з механізмом перестройки, що встановлює на одну з літерних частот.

Для забезпечення постіності вихідних сигналів приймача застосовується схема АРУ. Відеосигнал з вихода приймача поступає в блок вироблення команд, де формується імпульси напруг команд керування польотом, імпульси запуск відповідача, а також виробляються команди для комутації автопілота.

Імпульси напруг К1, К2 поступають на усилювачі постійного струму, де перетворюються на напруги, які повільно змінюються. Напруга команди К3 поступає на радіопідривач.

Бортовий відповідач – це підмодулятор, модулятор, генератор НВЧ на магнетроні.

Високочастотні сигнали «відповідь» випромінюються в простір за допомогою передавальної АВС.

Для підвиження стійкості від завад і забезпечення одночасного керування 2 ракетами з 1 комплекса, а також виключення взаємовпливу при роботі декількох машин в праратурі радіокерування і візирування передбачена робота на різних літерних частотах і різних кодових комбінаціях команд.

image_pdfВідкрити як PDFimage_printНадрукувати

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *