Готова робота!

Поняття індивідуального житлового будинку

Купити
views 1263

 Реферат з архітектури
на тему «Поняття індивідуального житлового будинку»

Зміст

 1. Типологія, види жилих будівель, схеми, приклади. 3

3. Склад генерального плану індивідуального житлового будинку (сад і дім) 19

4. Допоміжні будівлі на ділянці (види, розміри, схеми, приклади) 23

5. Рельєф ділянки проектування. 24

6. Функціональне зонування індивідуального житлового будинку (приклади, схеми) 25

7. Вітчизняний та зарубіжний досвід індивідуального житлового будинку. 27

8. Врахування природно-кліматичних факторів, вітровий режим. 32

Список використаної літератури. 35

Посилання на літературу: є, у вигляді зносок внизу сторінок

 

 1. Типологія, види жилих будівель, схеми, приклади

Житлові будівлі призначаються для постійного або тимчасового проживання людей.

Типологія житлового будівництва різноманітна, що викликано давно сформованими традиціями в проектуванні та будівництві житлових об’єктів.

Класифікація житлових будівель і споруд досить різноманітна і обумовлена ​​історично сформованими традиціями. Тим не менш, сформована типологія зачіпає не тільки традиційні способи будівництва, але також враховує напрацювання останніх років. Обумовлено це крайньою динамічністю сфери житлового будівництва. З’являються нові матеріали, вдосконалюються форми будівель. До того ж, архітектурно-будівельне проектування, як і будь-яка інша галузь виробництва, піддається своєрідній моді.

Термін «житловий будинок» має досить широке значення і в даний час означає не стільки локальне спорудження або споруду, скільки «житлове середовище». Він обов’язково представляє собою якусь певну структуру – сукупність безлічі різних елементів таких як: природний ландшафт, розташування житлових будівель та інших об’єктів, а також транспортних доріг, пішохідних і велосипедних доріжок, елементів благоустрою та озеленення території. Сукупність всіх елементів створює цілісну систему, в якій потім протікають життєдіяльні процеси. Таким чином, житлове середовище набуває рис організованого простору, де відсутні промислові об’єкти, невластиві «житловій зоні».

Рівень якості житлового середовища в більшості випадків визначається рядом характеристик, наприклад, функціонально-планувальних, гігієнічних, естетичних, а також технічних. Вони в однаковій мірі важливі як для окремої квартири, так і для земельних ділянок, призначених для будівництва житлових будинків. Існування таких властивостей робить проживання…

Купити

Написати коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *