Готова робота!

Механіка сучасних вітроенергетичних установок

Купити за 142 грн.
views 65

Дипломна робота бакалавра на тему “Механіка сучасних вітроенергетичних установок”

ВСТУП… 3

РОЗДІЛ 1. СУЧАСНИЙ СТАН ВІТРОБУДУВАННЯ В СВІТІ..5

1.2 Вітроенергетика України… 9

1.3 Вітропотенціал території України….11

РОДІЛ 2. ТЕОРІЯ ІДЕАЛЬНОГО ВІТРЯКА…13

2.1 Теорія Н.Є.Жуковского …13

2.2 Теорія Г.Х.Сабініна…18

РОЗДІЛ 3. АЕРОДИНАМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ВІТРОЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ…23

3.1 Число Рейнольдса…23

3.2 Кут атаки вітряка…24

3.3 Фізичні властивості повітря…28

3.4 Ламінарний та турбулентний вітрові потоки…32

РОЗДІЛ 4. ВИДИ КОНСТРУКЦІЙ ГЕНЕРАТОРІВ…36

4.1 Вітрогенератори…36

4.2 Гелікоїдна турбіна …43

ВИСНОВКИ…45

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…46

 

ВСТУП.

Результатом всевозростаючого використовування традиційних джерел енергії є збільшення техногенного навантаження на оточуюче середовище. Це одна з важливих і складних проблем людства. Але її можна частково вирішити із збільшенням використовування альтернативних джерел відновлюваної енергії.

Вітряки один із самих перспективних способів генерації електричної енергії зі сторони економічної ефективності Плюс у вітряків є екологічність і невичерпаність джерел енергії.

Потреба в енергоресурсах, що росте, – з одного боку – і екологічні наслідки їх використовування – з іншою – викликають найсерйознішу турботу світової громадськості.

А нарощування потужності атомної енергетики? Це ж не тільки небезпечне для біосфери її теплове забруднення, але і цілком реальна радіоактивна «бомба сповільненої дії» з непередбачуваною зоною поразки. І яка різниця: будь то експлуатаційна аварія або так само не передбачені наслідки поховання відпрацьованих АЕС і ядерних паливних матеріалів.

Безперспективні також потуги перекладу в пальне різних сільгосппродуктів, якщо навіть не враховувати «аморальність» такого заняття перед сотнями мільйонів голодуючих на планеті, та і перед самою землею-годувальницею і її трудівниками. Вихід, поза сумнівом, тільки в найширшому освоєнні природних відновлюваних екологічно чистих енергоресурсів!

При цьому важливо зрозуміти, що рішення енергетичних проблем можливо не тільки на базі крупних генерувальних установок, коли їх зв’язок із споживачами енергії вимагає будівництва і обслуговування дорогих передаючих і розподільних систем. В наших територіальних умовах часто вигідніше мати розосереджену систему малих енергоустановок, оснащених резервом у вигляді нескладних акумулюючих пристроїв і прив’язаних до конкретних об’єктів, таким, як індивідуальне житло, дрібні сільськогосподарські виробництва або віддалені оздоровчі установи.

Подальший розвиток вітроенергетики як повноправній галузі енергетики повинен спиратися на випереджаючі наукові дослідження в області ввтропотенціала України, методи регіонального проектування вітростанцій, дослідження в областях аеродинаміки, міцності і ін., забезпечуючі науковий супровід вітроенергетики.

Купити за 142 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *