Готова робота!

Контрольна робота з теорії ймовірності та математичної статистики

Купити за 142 грн.
views 62

Контрольна робота з теорії ймовірності та математичної статистики

Варіант №6 (а=9, b=8)

№1. За допомогою діаграм Ейлера-Венна показати інтерпретацію закону двоїстості де Моргана для довільних множин А і В: «Доповнення перерізу двох множин дорівнює об’єднанню доповнень цих множин.».

№2. Диспетчеру фірми таксі поступили одночасно (7+а) заявок від трьох готелів: «Україна», «Київ», «Спорт». Два замовлення від готелю «Україна», 3 – від готелю «Київ», інші від готелю «Спорт». Скільки існує різних способів розподілу (7+а) таксистів за вказаними замовленнями?

№3. Ймовірність того, що підприємство має можливість реалізувати свою продукцію через експорт до Російської Федерації 0,85+0,01а; до Польщі 0,8 + 0,01b; до США 0,7 + 0,01а. Знайти ймовірність того, що підприємство буде експортувати свою продукцію:

а) тільки до Польщі;
б) тільки до однієї країни;
в) до трьох країн;
г) принаймні до двох країн;
д) принаймні до однієї країни.

№4. Із колоди 36 карт навмання беруть b карт. Знайти ймовірність того, що принаймні одна з цих карт буде пікової масті.

№5. Два морських пасажирських катера  А і В приймаються одним причалом порту. Вони підходять незалежно один від одного протягом 2-х годин. Катеру А для того, щоб висадити та прийняти пасажирів потрібно 30 хвилин, а катеру В – 15 хвилин. Яка ймовірність того, що жоден катер не буде чекати звільнення причалу, якщо є неможливим прийняття одним причалом двох катерів одночасно.

№6. До торгівельної фірми під реалізацію поступили касові апарати від трьох виробників у відношенні 1 : 4 : 5. Ймовірність того, що касові апарати  від 1-го, 2-го і 3-го виробників не потребують обслуговування впродовж гарантійного строку відповідно дорівнює (98+0,1а) %, (88+0,1b) %, (92+0,1а) %.

а) Знайти ймовірність того, що довільний касовий апарат не потребуватиме обслуговування впродовж гарантійного строку.

б) Довільний касовий апрат потребує обслуговування  впродовж гарантійного строку. Від якого виробника випуск бракованого касавого апарату є найймовірнішим?

№7. В сім’ї b дітей. Знайти ймовірність того, що серед них:

а) більше двох дівчаток;
б) принаймні один хлопчик.

№8. Досліджують 100а проб руди. Ймовірність промислового вмісту заліза в кожній пробі дорівнює 0,7. Знайти ймовірність того, що кількість проб з промисловим вмістом заліза буде дорівнювати:
а) 50b;
б) від 70b до 80b?

№9. У результаті проведення досліду подія А відбувається з ймовірністю 0,001а. дослід проводиться 2000 разів. Яка ймовірність того, що подія А відбудеться не менше 3-х і не більше 4-х разів?

№10. Міжнародний комерційний банк повинен виконати кожну банківську транзакцію терміном не більше трьох робочих днів. Кожного робочого дня до банку надходять замовлення на виконання 100а незалежних банківських транзакцій. Ймовірність виконання кожної транзакції протягом одного робочого дня дорівнює 0,8+0,01b. Знайти ймовірність того, що з 100а незалежних транзакцій відносна частота виконання однієї транзакції відхиляється від її сталої ймовірності не більше ніж на 0,05.

Купити за 142 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *