Готова робота!

Готові задачі на припущення

Купити за 113 грн.
views 66

1. Захарій, Іван, Денис і Петро – студенти одного столичного вузу. Влітку вони поїхали відпочивати в Одесу, Ялту. Євпаторію, Судак. Петро поїхав у Ялту, а Іван – у Євпаторію. Іван – у Судак, а в Ялту – Денис. Захарій у Ялту, а Петро в Одесу. Виявилося, що кожне твердження наполовину хибне. Напиши імена студентів напроти міст, де вони відпочивали.

2. Гнат, Володя і Наталя разом із батьками пішли в ліс по гриби. Ось під деревом діти знайшли великого боровика. Після радісного галасу батьки зрозуміли, що Наталя не знайшла боровика. Гнат знайшов боровика. Наталя або Гнат знайшли боровика. Хто знайшов боровика, якщо одне з чотирьох тверджень хибне.

3. Перед тим як іти на роботу, мама попросила Максимка прибрати в квартирі або погуляти на свіжому повітрі. Чи виконав Максимко прохання  мами, якщо:

– Дивився телевізор________

– Поприбирав у квартирі____-

– Гуляв на свіжому повітрі

4. Коли Іванко хворів, до нього прийшли друзі: хлопчики і дівчатка. Всього 7 осіб. У нього було 12 цукерок. Іванко ними пригостив гостей так: хлопчикам дав по одній цукерці, дівчаткам – по 2 цукерки і 1 залишив собі. Скільки дівчаток ______прийшло до Іванка. А хлопчиків__?

5. На столі було три вази з черешнями: солодкими, кислими і гіркими. У першій вазі були гіркі, у другій не гіркі, а у третій не солодкі. Відомо, що тільки одне твердження істинне, а два інші хибні. Які черешні в кожній вазі, якщо у всіх вазах різні черешні.

6. Оксана, Марта і Віра – подружки. Одна з них відмінниця. Відомо, що відмінниця не Марта, а Віра. Але згодом виявилося, що одне з цих тверджень істинне, а друге хибне. Хто з дівчат відмінниця?

7. В одному дев’ятиповерховому будинку на різних поверхах живуть 9 дівчаток: Оля, Галя, Ніна, Юля, Дарина, Катруся, Віра, Аліна і Зіна. Віра живе вище Дарини, але не на останньому поверсі. Мама Аліни працює разом із мамою Ніни і часто піднімається на два поверхи вище поспілкуватися з нею. Юля не користується ліфтом тому, що ліфт не зупиняється і не викликається на 5 поверсі. А Дарина завжди піднімається на 8 поверх до подружки Олі. Батько Галі любить грати в шахи з батьком Юлі. І зустрічаються вони в Юлі, або в Галі поверхом нижче. Катрусиній сім’ї не потрібно користуватися ліфтом, але її брат інколи піднімається ліфтом до однокласниці Зіни на шостий поверх. На якому поверсі живе кожна з дівчаток?

8. П’ятеро учнів обмінялися рукопотисканням. Скільки буде всього рукопотискань?

9. У коробці картки з непарними числами від 2 до 10 (одне число на картці). Хлопчик навмання витягає кілька карток і бачить, що сума записаних чисел – непарне число. Яку найбільшу суму може отримати хлопчик______

А найменшу__________

10 . Циферблат годинника показує 2 год. 36 хвилин. Котру годину покаже годинник, якщо хвилинна стрілка зробить 12 обертів?

11. Користуючись лише додаванням, запиши число 900 за допомогою девяти четвірок.

12. Микола, Василь, Гнат і Денис склали іспит. Вони одержали такі бали: 10, 9, 8, 7. Василь одержав не найвищий бал з названих, але вищий, ніж
Микола і Гнат, а Микола не найменший. Запиши, хто отримав який бал.

13. Чотири подружки брали участь у конкурсі «Літній букет». Вони принесли польові квіти: ромашки, маки, волошки і жовтець. Христинка принесла маки, а Таня – ромашки. Христина – жовтець, а Віра – маки. Запиши під букетами імена дівчаток, якщо відомо, що в кожному з цих тверджень одна частина хибна. А друга істинна.

14. Оленка, Таня та Юрко відвідали музеї: краєзнавчий, літературний та історичний. Відомо, що кожен із них відвідав тільки один музей і дівчата
не були в історичному музеї. Оленка не була у краєзнавчому музеї.

Прочитай твердження, познач істинне чи хибне?

– Таня або Юрко були в історичному музеї

– Оленка або Таня були в історичному музеї

– Юрко або Таня були в краєзнавчому музеї

– Юрко був в історичному музеї

– Оленка або Таня були в літературному музеї

– Юрко був у краєзнавчому музеї

– Оленка була в історичному музеї.

15. Визнач закономірність запису чисел даного ряду. Запиши ще 3 числа.

1, 4, 3, 6, 5, 8, __, _, __.

Купити за 113 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *