Готова робота!

Самостійна робота з трудового права №3

Купити за 57 грн.
views 78

Самостійна робота з трудового права №3

1. Мета

2. Хід роботи

Варіант 3

Задача 1

Пенсіонерка Гришина вирішила купити у громадянина К телевізор за 700 грн., але необхідної суми у неї не було. Тому вона у присутності телемайстра Георгієва, який засвідчив робочий стан телевізора, Гришина передала громадянину К 490 грн. Далі домовились про те, що через тиждень вона принесе 210 грн. і забере телевізор. У встановлений термін пенсіонерка Гришина прийшла з грошима, щоб забрати телевізор, але їй сказали, що телевізор проданий, а на її заяву про те, що вона залишила завдаток к 490 грн. відповіли відмовою. Гришина звернулась до суду з вимогою повернути їй 490 грн., посилаючись на свідчення телемайстра Георгієва.

Яке рішення прийме суд?

Задача 2

Економіст Горошина звернулась до директора підприємства з проханням дозволити їй отримати заробітну плату своєї дочки, яка парцює з нею на підприємстві оператором. Мати пояснила своє прохання тим, що дочка весь свій заробіток витрачає на задоволення та розваги, в той час як мати отримує невелику заробітну плату, а батько не працює по хворобі. Директор за згодою з профспілковим комітетом розпорядився, щоб бухгалтерія видала заробітну плату дочки її матері.

Чи вірне розпорядження директора підприємства? Відповідь обґрунтуйте.

Задача 3

Двоє юнаків, проходячи пізно ввечері повз закритий магазин, помітили пожежу. Один з них розбив вітрину і почав гасити пожежу, збиваючи полум’я курткою. А другий викликав пожежних та кинувся на допомогу. Під час гасіння пожежі перший збив з вітрини сервіз. Який при цьому розбився. Під час гасіння також було пошкоджено його куртку. Пізніше адміністрація звернулася з вимогою до них відшкодувати вартість вітрини та сервізу, вважаючи, що ці витрати стали наслідком їх некваліфікованих дій.

Яке рішення має бути прийняте і чому?

3. Висновок

4. Список використаної літератури

Купити за 57 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *