Готова робота!

Розробка універсального звіту для визначення місцязнаходження автомобілів мовою 1С 8.1

Купити за 28 грн.
views 58

Звіт про проходження виробничої практики

Розробка універсального звіту для визначення місцезнаходження автомобілів мовою «1С 8.1»

Місце практики – ТзОВ «Транс-Сервіс-1»

Міжрядковий інтервал: 1,0

Зміст

Вступ

ТзОВ «Транс-Сервіс-1» – підприємство засноване у 2003 для перевезення рідких харчових продуктів та насипних вантажів спеціалізованими автоцистернами і самоскидами.
За короткий час став лідером транспортних перевезень на теренах Західної України, а згодом – транспортних перевезень у країни СНД та Східної Європи.

«Транс-Сервіс-1» надає послуги з перевезень:

·        наливні вантажі;

·        сипучі товари;

·        поштучні вантажі.

З моменту заснування підприємство динамічно розвивається та постійно нарощує обсяг наданих послуг та географію своїх замовників та партнерів. Зокрема, можна прослідкувати збільшення автопарку за останні роки.

За чотири роки було створено понад 150 робочих місць. Об’єктивно, такі темпи росту пов’язані зі збільшенням обсягу замовлень та кількості постійних клієнтів.

ТзОВ «Транс-Сервіс-1» надає послуги з автотранспортних перевезень рідких харчових продуктів та насипних вантажів спеціалізованими автоцистернами, тентованими напівпричіпами і самоскидами на теренах України, Росії, Білорусії, Молдови, країн СНД та Східної Європи.
На кожному автомобілі встановлено систему контролю GPS. Завдяки якій, завжди є можливість взнати місцезнаходження вантажу у будь-який час, будь-де на теренах України.

Постановка задачі

Завдання, яке було дане мені на виконання на виробничій практиці складалося з двох частин. Перша частина полягала у встановленні програмного продукту «1С:Підприємство – Бухгалтерія для України», його адміністрування та  конфігурування.

Друга і основна частина завдання, яке було дане мені на виконання, полягало у створенні звіту під назвою «Рух автомобілів» – це програма, яка показує де зараз знаходиться автомобіль і що з ним відбувається. Автомобіль може перебувати на загрузці товару, розгрузці товару, бути в дорозі, стояти на ремонті. Програма містить зв’язок з базою даних замовлень на автомобілі (база даних оновлюється кожного дня працівниками організації). Початкові дані, які потрібно передати в програму – інтервал часу, впродовж якого програма повинна враховувати замовлення на автомобілі.

  1. Теоретичні відомості
  2. Функціональність програми
  3. Реалізація завдання
  4. Висновок
  5. Список використаної літератури
Купити за 28 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *