Готова робота!

Виробництво варених ковбас

Купити за 28 грн.
views 71

Курсова робота на тему “Виробництво варених ковбас”

Зміст

Вступ

1. Технологія виробництва варених ковбас

2. Процес подрібнення

3. Апарат – дзига:

  1. Огляд існуючих апаратів
  2. Технологічний розрахунок апарату
  3. Міцнісний розрахунок апарату
  4. Експлуатація апарату

4. Техніко-економічні показники

 

Вступ

Виробництво м’яса та м’ясних продуктів включають види діяльності, пов’язані з забоєм, обробкою і упаковкою м’яса великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз та ін, виробництвом свіжого, охолодженого або замороженого м’яса, виробництвом м’ясних продуктів за допомогою таких процесів як:

-Сушіння;

-Копчення;

-Соління;

-Занурення в розсіл;

-Консервування.

Сюди включається виробництво ковбас,витоплювання і очищення свинячого сала та інших жирів.

На сільськогосподарських підприємствах широке поширення отримали м’ясопереробні цехи малої та середньої потужності,в основному ковбасні. Потужність м’ясопереробних підприємств звичайно не перевищує 2-х тонн м’ясних продуктів у зміну. Такі підприємства отримали назву міні-заводів малої (до 1 тонни) і середньої (до 2-х тонн) потужності.

Залежно від виду виробленої продукції, технологічне обладнання міні-цехів малої потужності включає 8 – 12 одиниць. До складу обладнання такого цеху входять:

-Харчоварильні котел;

-М’ясорубка;

-Фаршемішалка, лотки для фаршу;

-Вакуумний шприц;

-Коптильня піч;

-Засолювальні ванни;

-Дошки і ножі розділювальні;

-Стіл і візок.

Більш широкий асортимент продукції можна виробляти в тому випадку, якщо технологічне обладнання цеху дозволяє отримувати фарш як грубого, так і тонкого подрібнення.

Серед малих ковбасних цехів особливе місце займають м’ясопереробні лінії, розміщені в спеціальних модулях. Серед них – малий ковбасний цех в контейнерному виконанні МКЦ-300К.Він призначений для виробництва варених, варено-копчених, напівкопчених ковбас з різною оболонкою, а так само штучних копченостей. Загальна продуктивність цеху – 200 кг готових ковбасних виробів і 300 кг м’ясних копчених виробів за зміну.

Купити за 28 грн.

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *