Готова робота!

Готові задачі з інвестування

views 70

Готові розв’язані задачі з інвестування

1. Суб’єкт уклав з банком кредитну угоду на отримання позики в сумі 100 тис. грн. строком на 5 років. Договір передбачає надання відстрочки строком на 1 рік. Після цього позичальник повинен повернути позику рівними частинами. Крім того угодою передбачена разова комісія – 3%, яка стягується в момент надання кредиту. Розрахуйте суму фінансових зобов’язань позичальника по кредиту.

2. Суб’єкт розглядає можливість придбання обладнання вартістю 100 тис. дол. Строк використання даного обладнання 5 років. Амортизація нараховується рівномірно. Існують два варіанти отримання даного обладнання. Перший передбачає використання кредиту під 20%, кредит провертатиметься рівномірними платежами. Другий – фінансова оренда. Строк оренди – 5 років. Щорічний платіж в кінці року 36000. В кінці строку майно переходить у власність орендаря. Ставка податку на прибуток – 25%. Визначте найефективніший варіант отримання обладнання.

3. Визначте суму щорічних відрахувань в амортизаційний фонд, який передбачає створити емітент для формування фонду погашення облігацій номінальною вартістю 10 млн. грн., строк обертання – 5 років. Відрахування планується здійснювати за рахунок поточних доходів емітента в кінці року. Для обслуговування амортизаційного фонду емітент укладає угоду з фінансовою установою за якою зобов’язується щорічно перераховувати певну суму на окремий рахунок після цього кошти переходять в управління цієї установи, за що нараховується 15% на залишок коштів. В кінці 5 року акумульовані кошти використовуються для погашення облігацій. Розрахуйте графік внесення коштів емітентом.

investuvannya

Формат: docx

Тип завдання: Контрольна робота/Задачі

Предмет: Інвестування

Кількість сторінок: 7

Дата написання: 04.2013

Країна здачі: Україна

Ціна: 3 $ (можлива купівля частинами: 1,5 $ за задачу)

Купити,
отримати файл(-и)
на E-mail / Viber / Telegram / Skype

Як хочете оплатити:

на картку Приватбанкуна телефонна ЯД

Відправляємо файли протягом 3-х годин після оплати!

Графік роботи: 9.00 - 22.00

Написати коментар:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *